Co do Wdowczyka - fakt, że jako jeden z nielicznych odpokutował karę w niczym nie zmienia tego, że w środowisku zawodowej piłki powinien być traktowany jak "persona non grata". To tylko pokazuje, jacy "działacze" organizują polski futbol.
Karuzela trenerska zaczyna się rozkręcać na dobre, chociaż ta zmiana jest dość zaskakująca - Kubicki odchodzi z Podbeskidzia i będzie pracował w Rosji:
wis.la/gl3fh
Jak bielszczanie będą jeszcze chcieli ratować ligę to pewno zatrudnią Probierza a jak budować zespół na drugą ligę to Skowronka - takie mam typy