darksun napisał(a):

|
FileZilla, ale zależy do czego dokładnie
|
Dokładnie to mam nowy komputer, mam duzo różnych katalogów, dokumentów, zdjęć na różnych zewnętrznych dyskach. teraz żeby to ogarnąć trafia mnie szlag z "drzewkiem" Windows Explorera, gdzie widac wszystko (bibloteki, sieci, grupy domowe i inne jakieś dziwne "podkatalogi") a nie to co trzeba czyli zawartośc poszczególnych partycji czy dysków. Druga sprawa to potrzebuję działac między dyskami na raz, kopiować, przenosić itp czyli opcja z dwoma oknami jest chyba optymalna.