Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#884
Stary 20.03.2013, 16:27
darksun napisał(a):Wyświetl post
FileZilla, ale zależy do czego dokładnie
Dokładnie to mam nowy komputer, mam duzo różnych katalogów, dokumentów, zdjęć na różnych zewnętrznych dyskach. teraz żeby to ogarnąć trafia mnie szlag z "drzewkiem" Windows Explorera, gdzie widac wszystko (bibloteki, sieci, grupy domowe i inne jakieś dziwne "podkatalogi") a nie to co trzeba czyli zawartośc poszczególnych partycji czy dysków. Druga sprawa to potrzebuję działac między dyskami na raz, kopiować, przenosić itp czyli opcja z dwoma oknami jest chyba optymalna.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując