MatMario napisał(a):

|
Panowie potrzebny pomysł na sprzęt biurowy z dużym zapasem mocy.
|
Kupiłeś już ten komputer? Jeśli nie to napisz konkretnie - do czego będzie wykorzystywany. Bo sprzęt biurowy z dużym zapasem mocy mało tak naprawdę mówi i ciężko mi dociekać, jakie będzie jego przeznaczenie.
@Kaan: Po co używać takiego oprogramowania na "siódemce" (chyba że chodzi o obsługę FTP)? Pytam z ciekawości. Co prawda TC był swego czasu jednym z pierwszych programów, które lądowały na moim dysku twardym zaraz po instalacji systemu, ale z biegiem czasu stwierdziłem, że tak naprawdę używam go wyłącznie z sentymentu i przyzwyczajenia.