Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#880
Stary 20.03.2013, 14:40
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Panowie potrzebny pomysł na sprzęt biurowy z dużym zapasem mocy.
Kupiłeś już ten komputer? Jeśli nie to napisz konkretnie - do czego będzie wykorzystywany. Bo sprzęt biurowy z dużym zapasem mocy mało tak naprawdę mówi i ciężko mi dociekać, jakie będzie jego przeznaczenie.

@Kaan: Po co używać takiego oprogramowania na "siódemce" (chyba że chodzi o obsługę FTP)? Pytam z ciekawości. Co prawda TC był swego czasu jednym z pierwszych programów, które lądowały na moim dysku twardym zaraz po instalacji systemu, ale z biegiem czasu stwierdziłem, że tak naprawdę używam go wyłącznie z sentymentu i przyzwyczajenia.
Ostatnio edytowane przez enzo : 20.03.2013 o godz. 14:52.
Odpowiedz cytując