arti napisał(a):

Pareiko (?) - decyzja zależy od tego co pokaże wiosną, ile trzeba zapłacić za kolejny rok i ew. kto zamiast (jeśli Misiek to trochę słabo...)
Bieszczad - kompletnie nie wiem co umie i jaki ma potencjał, jeśli jest dziadem to wiadomo...
|
Co do Bieszczada zgoda - póki co to taki zapchajdziura ze względu na kontuzję Koconia. Ale co wiesz o Miśkiewiczu?
Oglądałem nieszczęsny mecz z Zagłębiem, oraz sparingi, w których grał. Moim zdaniem nie porusza się tak nieporadnie jak dezerter Jovanić. Miśkiewicz i Jovanić to jak Mr. Wolfe z Pulp Fiction i Jaś Fasola...