Drozd napisał(a):

Jakimi inwektywami? Jak nazwać kogoś dla kogo wyjaśnienie śmierci urzędującego prezydenta to temat zastępczy? Uważam że nawet najostrzejsze określenie nie będzie tu inwektywą. A moim zdaniem takie sądy może wyrażać tylko bezideowiec nie mający poczucia obowiązku wobec przodków, czyli kundel narodowościowy. To nie inwektywa tylko opis zachowania.
Pablo starasz się rzeczowo dyskutować z kolesiem który potrafi stwierdzić ze to Kaczyński zwalczał Tuska, a fałszerstwa w rządowym śledztwie są niezamierzone . Podziwiam szczerze, ale to rzucanie grochem o ściane.
Moim zdaniem brednie trzeba jasno i konkretnie piętnować i nazywać inaczej taki AS bęzie wymyślał co mu ślina na język przyniesie, a Ty będziesz non stop tłumaczył że nie jesteś wielbłądem.
Dlaczego chcesz przenosić do smoleńskiego?
|
Musisz być bardziej wyrozumiały, mimo że czasami poziom wypowiedzi woła o pomstę do nieba.Niektórzy po prostu są bardziej toporni, ale to też nie do końca musi być ich wina.
Nie no, temat o Smoleńsku jest.