Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15015
Stary 20.03.2013, 09:44
Ludzie na jakim Wy świecie żyjecie ? Choćby Pareiko zagrał nagle rundę życia, a Bieszczad z Kamińskim czarowali by na treningach, to i tak cała trójka po sezonie odejdzie. Myślicie, że Jacuś odpuściłby sobie swoją ulubioną zabawę w szukaniu bramkarza ?
Odpowiedz cytując