Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1400
Stary 20.03.2013, 08:49
Skoro na o wiele gorsza kichę w wykonaniu kopaczy, w zeszłym sezonie potrafiło przychodzić po 17 tys. ludzi to tym bardziej teraz byłoby wiecej, kiedy zaczęli szybciej biegać po boisku. Ale niestety w klubie komuś ubździły się we łbie jakieś wojenki z kibicami, to teraz jest tego efekt. Za przebywanie na stadionie nie w tym miejscu co trzeba można trafić do więzienia, więc ostrożniejsi wolą nie ryzykować. Ciekaw jestem ile w tym sezonie karnetów poszło ? Do czasu wojenki schodziło przeważnie tak między 8 a 9 tys. Może teraz klub się pochwalić ile sprzedał na wiosnę ? A potem ufundować puchar temu magikowi co do tego doprowadził. Ja sam w tym sezonie nie kupiłem karnetu. Po raz pierwszy od wielu lat.
Odpowiedz cytując