Wyświetl pojedynczy post
brzydki.brzydal
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Tychy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26984
Stary 20.03.2013, 08:26
Nie napisales waznej rzeczy - czy to kierunek techniczny czy bardziej humanistyczny. Na tych 1 pisze sie bardziej rzeczowo i prace chyba zawsze sa mniejsze objetosciowo.

U mnie praca magisterska miala 50 stron tekstu + 30 stron zalacznikow w postaci kodu zrodlowego + plyta z aplikacja. Z tego co pamietam promotor mnei prosil, zebym pisal zwiezle, bo im sie czytac nie chce i zeby pod zadnym pozorem nie przekroczyc 100 stron. Najpierw prace napisalem na okolo 70 stron (i zalaczniki) i promotor kazal mi usunac z niej pewne rzeczy, ktore jego zdaniem byly "miejscowypelniaczami".

Jezeli promotorka mowi, ze wiecej niz 70 to za duzo, to napisz na mniej.

Na kierunku technicznym 70 stron max. Duzo ludzi ode mnie z roku pisalo prace (mgr) na 40 stron (+ zalaczniki) i temat mieli opracowany bardzo dobrze.
Odpowiedz cytując