FraMat napisał(a):

Fajne, ale jakoś Ci nie wierzę... Jak pieniądze za bilety, piwko, kiełbaskę przekładają się na silną Wisłe?
Nie żebym w ten sposób nie "inwestował" ale jakoś nie widzę przełożenia. Nawet gdybym podczas najbliższego meczu na Reymonta kupił całe dostępne tam piwo to jak zagwarantujesz mi, że Wisła będzie silna?
|
Gdyby zamiast 11200 osób na Pogoni było 18000 osób i te osoby kupiły cos w cateringu (a moze nawet cale piwo lub inne artykuly-co nie jest trudne), przy dobrych wiatrach jeszcze by kupily cos w sklepie z pamiątkami to zysk z dnia meczu byłby większy, większe byłyby tez zyski z reklam na stadionie, itp. A co za tym idzie mielibyśmy większe możliwości przy tworzeniu lepszej drużyny.
Oprócz tego gdyby z tych 18000 osob taki sam procent wrzucił do puchy SKWK to także Stowarzyszenie miałoby większe fundusze na oprawy meczowe- co z kolei upieksza widowisko i zachęca do kolejnego odwiedzenia R22.
Ale jesli zamiast tego "kibice Wisły" siedzą w domu przed tv to największy zysk ma osiedlowa biedronka ze sprzedanych browarów.