Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1399
Stary 20.03.2013, 00:32
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Fajne, ale jakoś Ci nie wierzę... Jak pieniądze za bilety, piwko, kiełbaskę przekładają się na silną Wisłe?
Nie żebym w ten sposób nie "inwestował" ale jakoś nie widzę przełożenia. Nawet gdybym podczas najbliższego meczu na Reymonta kupił całe dostępne tam piwo to jak zagwarantujesz mi, że Wisła będzie silna?
Gdyby zamiast 11200 osób na Pogoni było 18000 osób i te osoby kupiły cos w cateringu (a moze nawet cale piwo lub inne artykuly-co nie jest trudne), przy dobrych wiatrach jeszcze by kupily cos w sklepie z pamiątkami to zysk z dnia meczu byłby większy, większe byłyby tez zyski z reklam na stadionie, itp. A co za tym idzie mielibyśmy większe możliwości przy tworzeniu lepszej drużyny.

Oprócz tego gdyby z tych 18000 osob taki sam procent wrzucił do puchy SKWK to także Stowarzyszenie miałoby większe fundusze na oprawy meczowe- co z kolei upieksza widowisko i zachęca do kolejnego odwiedzenia R22.

Ale jesli zamiast tego "kibice Wisły" siedzą w domu przed tv to największy zysk ma osiedlowa biedronka ze sprzedanych browarów.
Odpowiedz cytując