Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21974
Stary 19.03.2013, 22:11
Do programu Sekielskiego "Po prostu" został zaproszony przedstawiciel grupy przestępczej zwanej Platforma Obywatelska b. min sparwiedliwości Kwiatkowski, który umożliwił przestępcom (zagranicznym firmom windykacyjnym) okradanie polskich obywateli przy pomocy otwartego przez niego e-sądu. Proceder ten trwa już jakiś czas a polega na wyłudzaniu pieniędzy od Polaków przy pomocy e-sądu w ten sposób, że trafia do niego wcześniej wykupiona i przedawniona windykacja, często fikcyjna gdzie bez podania faktury jest klepana przez e-sąd i wysyłana do komornika. Ten ograbia ludzi z pieniedzy, ktore wysylaja do np. Hamburga. Bezczelny Kwiatkoski ma dla Polakow dobra wiadomosc, bedzie nowelizacja ale dopiero ....pod koniec roku. Do tego czasu mona rabowac Polakow bezkarnie.