AS82 napisał(a):

....
Dla osób , które słusznie uważają ,że Smoleńsk to był wypadek lotniczy ,temat jest już dawno zamkniety. ...... ?
|
Powinieneś sprecyzować dla
osób zamieszkujących tymczasowo tereny Rzeczpospolitej Polskiej przed wyjazdem na zmywak do UK , z urzędu mający taki twór jak Polska w dupie i posiadających orzeszek ziemny zamiast mózgu oraz uważający na podstawie oświadczenia AŁTORYTETÓW że Smoleńsk to był ZWYKŁY wypadek lotniczy , temat jest już dawno zamkniety. O i teraz moge sie z toba zgodzić. Brzmi logicznie.Nie?
Z drugiej strony dobrze że takie klauny jak AS82, kuba j.g. czy szpen wpisuja sie na tym forum bo tak to byłoby trudno uwierzyć że sa jeszcze ludzie popierający takich ludków jak Radek Zdradek czy Donio i można by mieć uzasadnione przypuszczenia że fałszuja wybory. A tak jestem uspokojony po prostu Donio,Kwach,Miller,Komoruski wychowali sobie taka bandę głąbów przy których moga zrobić wszystko co chca a ci na nich zagłosuja BO SIĘ BĘDA BAĆ KACZORA, że na nich naśle CBA i z wałków na 200 zł nici, papieru A4 z biur nie będą mogli wynosić i bieda będzie