Kolejna akcja Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków i Wisły Kraków:
Wizyta w świetlicy parafialnej na Dywizjonów 303:
Cytat:
Pierwszym punktem spotkania było bardzo serdeczne przywitanie piłkarzy przez księdza Łukasza Ślusarczyka. Warto zaznaczyć, że pochodzący z Trzebini ksiądz od najmłodszych lat jest fanatykiem Białej Gwiazdy i od kilku lat organizuje wyjazdy młodych kibiców z jego parafii na mecze przy Reymonta. W swoim krótkim przemówieniu nie omieszkał zaznaczyć, że nieprzypadkowo piłkarze znaleźli się właśnie na tym osiedlu i w tej części Nowej Huty. Jak sam powiedział: „wszędzie tu króluje Wisła, a my jesteśmy Armią Białej Gwiazdy”. Trzeba przyznać, że ksiądz wie jak porywać tłumy
|
Całość relacji możecie przeczytać tutaj:
wis.la/gu9oh