Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 19.03.2013, 21:05
Kolejna akcja Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków i Wisły Kraków:

Wizyta w świetlicy parafialnej na Dywizjonów 303:

Cytat:

Pierwszym punktem spotkania było bardzo serdeczne przywitanie piłkarzy przez księdza Łukasza Ślusarczyka. Warto zaznaczyć, że pochodzący z Trzebini ksiądz od najmłodszych lat jest fanatykiem Białej Gwiazdy i od kilku lat organizuje wyjazdy młodych kibiców z jego parafii na mecze przy Reymonta. W swoim krótkim przemówieniu nie omieszkał zaznaczyć, że nieprzypadkowo piłkarze znaleźli się właśnie na tym osiedlu i w tej części Nowej Huty. Jak sam powiedział: „wszędzie tu króluje Wisła, a my jesteśmy Armią Białej Gwiazdy”. Trzeba przyznać, że ksiądz wie jak porywać tłumy
Całość relacji możecie przeczytać tutaj: wis.la/gu9oh
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując