Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21969
Stary 19.03.2013, 16:09
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Smoleńsk to sprawa kluczowa, która pokazuje nam oraz przywódcom innych krajów jak mało poważnym państwem jesteśmy. Ta tragedia, jak również masa decyzji politycznych (a w zasadzie zaniechań) podejmowanych w jej sprawie ukazuje jakie państwo zbudowaliśmy po 20 latach wolności. Smoleńsk jest podsumowaniem kompetencji obecnej władzy, ale również wyciąga na światło dzienne mentalność Polaków, którzy nie są gotowi na to, aby zostać wartościowym społeczeństwem.
Smoleńsk jest symbolem całego burdelu w tym kraju.
Naprawianie Polski powinno się zacząć od wyjaśnienia przyczyn tej tragedii. Szanujmy się.
Ot i ja bym tego lepiej nie ujął. Szacunek za ten wpis!