Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21967
Stary 19.03.2013, 14:38
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo że dla bezmózgich lemingów wyjaśnienie śmierci prezydenta to zbędna nadgorliwość.
To co robi Macierewicz i spółka to jest anty-wyjaśnianie polegające jedynie na sianiu podejrzeń,konfabulacji i mnożeniu hipotez nie po to żeby coś rozjaśnić tylko maksymalnie zamulić to śledztwo. Efekty są takie ,że po 2,5 roku mącenia ludziom w głowie bodaj 30 % Polaków wierzy w zamach ,także Maciarenko + pisowskie media się "spisały" jako naczelne tuby dezinformacji społeczeństwa.
BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post

No tak, śmierć prezydenta, dowódców sił zbrojnych, śledztwo rodem z bantustanu, trotyl na wraku - to dla naszego Asa temat zastępczy. Najważniejsze są tęczowe gacie Anny Grodzkiej, Palikot bredzący o legalizacji seksu z 13latkami, związki partnerskie oraz krzyż w sejmie.
Jeżeli rząd nie potrafi zadbać o bezpieczeństwo swojego prezydenta i elity wojska,ba, nawet o przeprowadzenie porządnego śledztwa, a nic go za to nie spotyka, to po co miałby dbać o cokolwiek w przypadku takiego Asa? Nie intryguje Cię takie pytanie?
Dla osób , które słusznie uważają ,że Smoleńsk to był wypadek lotniczy ,temat jest już dawno zamkniety. Żałoba trwa miesiąc czy dwa ,a nie jak by chciał Kaczyński z Macierewiczem w nieskończoność .Żałoba w cyniczny sposób wykorzystywana do swoich gierek politycznych. Ludzie mają swoje przyziemne problemy a zajmowanie się Smolenskiem to zwykłe bicie piany i temat zastepczy. Pozatym widzisz jak rząd o mnie nie dba , to nie wiem czemu ja mam tak żałować tych wielkich "dostojników",których głównym celem było bycie u żłobu. Już bardziej mnie wzruszają tragedie zwykłych ludzi ,niż krzywda,która stała się "elytom". Tragedia wynikająca z ich własnej głupoty i nieodpowiedzialności . Odwracając twoje pytanie ,jak Kaczyński mógł zarządzać całym krajem , jak ze swoją świtą nie umiał w sposób bezpieczny i odpowiedzialny zorganizować niedalekiego lotu samolotem ?