Arkas napisał(a):

Czyli wychodząc naprzeciw Twojemu rozumowaniu osoba, która mówi "legła" od razu jest kwalifikowana do tych co mają ich za największych wrogów?
I mam takie pytanie, SKWK co mecz teraz już organizuje wejściówki dla szkół? Pomysł zacny, popieram ale jak są takie klasyki kibicowskie gdzie przyjeżdża Legia czy też inny "lubiany" klub gdzie doping będzie pewnie z dużą dawką pikanterii, dzięki czemu będzie można na chwilę poczuć dawne czasy to czy wtedy obecność właśnie dzieci jeszcze młodych na trybunach jest dobrym pomysłem? Owszem, młodzież jest potrzebna, ale na takie mecze to mają jeszcze czas, a nie można się zatracić i prowadzić pro-rodzinny doping, bo przez to będziemy coraz zbliżać się do kibiców z zachodu a tego chyba niewielu chce.
|
te dzieci wiecej z siebie dawaly ostatnio niz polowa mlyna, i nie wiem o jakim pro rodzinnym dopingu z sektora C jest mowa .
niech dzieciaki przychodza na takie mecze i uslysza ze Legia to stara ....a, trzeba wychowywac od malego

))
..milosc do klubu musi isc z nienawiscia ..