A ty chodziłeś na mecze zanim ukończyłeś 18 rok życia czy nie? Czujesz się zdeprawowany, meczowe przyśpiewki zniszczyły twoją godność i poczucie człowieczeństwa? Jeśli chodziłeś to powiedz jak poradziłeś sobie z tą traumą?
Jak dla mnie można zaprosić kogo się chcę, dzieci nie trafią prosto ze stadionu do poprawczaka bo usłyszą to co cała Polska o Legii już dobrze wie.
Będą dzieci to nie można przeklinać

ludzie ratunku bo zwariuje.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.