Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8981
Stary 19.03.2013, 10:34
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
najgorsi są ci, którzy widza "ległą", a nie sąsiadke jako wroga nr1. Ci, którzy drą sie legła, a na pejsiatych nie maja odwagi zaśpiewać czy im przeciwstawić sie.
Czyli wychodząc naprzeciw Twojemu rozumowaniu osoba, która mówi "legła" od razu jest kwalifikowana do tych co mają ich za największych wrogów?
I mam takie pytanie, SKWK co mecz teraz już organizuje wejściówki dla szkół? Pomysł zacny, popieram ale jak są takie klasyki kibicowskie gdzie przyjeżdża Legia czy też inny "lubiany" klub gdzie doping będzie pewnie z dużą dawką pikanterii, dzięki czemu będzie można na chwilę poczuć dawne czasy to czy wtedy obecność właśnie dzieci jeszcze młodych na trybunach jest dobrym pomysłem? Owszem, młodzież jest potrzebna, ale na takie mecze to mają jeszcze czas, a nie można się zatracić i prowadzić pro-rodzinny doping, bo przez to będziemy coraz zbliżać się do kibiców z zachodu a tego chyba niewielu chce.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując