Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1393
Stary 19.03.2013, 10:12
Jak wypijesz wszystko co kupisz, to może Ci się spodoba ich gra A jak będziesz leżał, to i w tabeli nie będziemy tak nisko


Wracając do tematu - czy gdzieś w jakimś wywiadzie pan Kulawik uzasadnił decyzję o uporczywym wystawianiu na skrzydle Burligi ? To czołówka naszej drużyny w kategorii "Człowiek drewno". Może tam grać Boguski, nawet Sikorski mógłby tam zagrać i byłby lepszy. Nie dość, że co mecz gramy dwoma defensywnymi pomocnikami, to jeszcze dokładamy obrońcę do pomocy. Rozumiem, że normalnie będzie grał Kosowski, ale jest kilka lepszych wariantów niż Burliga.
Odpowiedz cytując