Jak wypijesz wszystko co kupisz, to może Ci się spodoba ich gra

A jak będziesz leżał, to i w tabeli nie będziemy tak nisko
Wracając do tematu - czy gdzieś w jakimś wywiadzie pan Kulawik uzasadnił decyzję o uporczywym wystawianiu na skrzydle Burligi ? To czołówka naszej drużyny w kategorii "Człowiek drewno". Może tam grać Boguski, nawet Sikorski mógłby tam zagrać i byłby lepszy. Nie dość, że co mecz gramy dwoma defensywnymi pomocnikami, to jeszcze dokładamy obrońcę do pomocy. Rozumiem, że normalnie będzie grał Kosowski, ale jest kilka lepszych wariantów niż Burliga.