domin_czyzyny napisał(a):

Synek to sobie możesz mówić do swojego potomstwa a nie do mnie - to po pierwsze. Po drugie najgorsi są ci, którzy widza "ległą", a nie sąsiadke jako wroga nr1. Ci, którzy drą sie legła, a na pejsiatych nie maja odwagi zaśpiewać czy im przeciwstawić sie.
Umiaru i rozsądku życzę w stosunku do CWKS. W Warszawie jest większa ....a niż CWKS.
|
K...wa zostanie k..wą niezależnie czy większą czy mniejszą. Zresztą jak i wszystko warszawskie.
-------
Kupując teraz karnet będzie on tańszy proporcjonalnie o ilość odbytych meczy? Nie kupowałem nigdy z opóźnieniem stąd moje pytanie.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern