Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8979
Stary 19.03.2013, 08:20
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Synek to sobie możesz mówić do swojego potomstwa a nie do mnie - to po pierwsze. Po drugie najgorsi są ci, którzy widza "ległą", a nie sąsiadke jako wroga nr1. Ci, którzy drą sie legła, a na pejsiatych nie maja odwagi zaśpiewać czy im przeciwstawić sie.

Umiaru i rozsądku życzę w stosunku do CWKS. W Warszawie jest większa ....a niż CWKS.
K...wa zostanie k..wą niezależnie czy większą czy mniejszą. Zresztą jak i wszystko warszawskie.
-------

Kupując teraz karnet będzie on tańszy proporcjonalnie o ilość odbytych meczy? Nie kupowałem nigdy z opóźnieniem stąd moje pytanie.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując