donecki napisał(a):

|
Hej synek Legła to legła na zawsze.Karnety chyba już zakończą sprzedawac po piastunkach bo to 3 mecz bedzie
|
Synek to sobie możesz mówić do swojego potomstwa a nie do mnie - to po pierwsze. Po drugie najgorsi są ci, którzy widza "ległą", a nie sąsiadke jako wroga nr1. Ci, którzy drą sie legła, a na pejsiatych nie maja odwagi zaśpiewać czy im przeciwstawić sie.
Umiaru i rozsądku życzę w stosunku do CWKS. W Warszawie jest większa ....a niż CWKS.