Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8978
Stary 19.03.2013, 07:33
donecki napisał(a):Wyświetl post
Hej synek Legła to legła na zawsze.Karnety chyba już zakończą sprzedawac po piastunkach bo to 3 mecz bedzie
Synek to sobie możesz mówić do swojego potomstwa a nie do mnie - to po pierwsze. Po drugie najgorsi są ci, którzy widza "ległą", a nie sąsiadke jako wroga nr1. Ci, którzy drą sie legła, a na pejsiatych nie maja odwagi zaśpiewać czy im przeciwstawić sie.

Umiaru i rozsądku życzę w stosunku do CWKS. W Warszawie jest większa ....a niż CWKS.
Odpowiedz cytując