Kaan napisał(a):

Że się wtrącę między wódkę i zakąską.
Powinieneś mieć w TV wejście VGA, zatem musz mieć kabel VGA-VGA (obraz) oraz mini-jack - mini-jack (fonia). Normalnie obraz i fonię załatwia HDMI. Z USB jest problem z szybkością transeru i idea łączenia kompa z TV aby odtworzyć dzwięk i obraz to modła przyszłości.
|
tak tak, w tv mam VGA. w lapku też.
Tylko się zastanawiam co lepsze:
VGA (lapek) - HDMI (tv)
czy VGA - VGA ?
I to jest ostatnie już pytanie dotyczące elekroniki
======
taniutki hostel dla pary ze Śląska w Krakowie poproszę

.
odpada akademik - bo 75 zł za dobę w olimpie to jakiś żart




Coś do 50 zł / doba na osobę ktoś coś poratuje?