Wojtas napisał(a):

|
Wolfy nie rób porównania Sobol=Chrapek.Sobol w jego wieku... kto tam wie.
|
Znaczy co - z wiekiem Sobolowi wydolność wzrosła?
Zawsze mnie rozwalało, że Cleber bił wynikami młodszych o kilkanaście lat "zawodowców" i był najlepiej przygotowany po każdym obozie do czasu, aż przyszedł Marcelo. Wtedy był drugi...