|
Tak, ale dziwię się ludziom którzy na niego głosowali, miałem kilku znajomych którzy oddali na niego głos- cytuję ich słowa: "dla jaj, może będzie zabawniej w Sejmie gdy on tam będzie z jego partią" i teraz zbieramy skutki tych "jaj" ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 18.03.2013 o godz. 22:28.
|