|
Też to oglądałem i zastanawiam się kim trzeba być aby tak dimetralnie zmieniać poglądy: od studiowania na KULu i wydawania katolickiego pisama "Ozon" do obrażania katolików, ściągania krzyży, promowania zboczenia itd.
Jednym słowem błazen, do dzisiaj się zastanawiam jakim cudem jest trzecią siłą w parlamencie ...
Gdy w następnych wyborach poprawi swoje ostatnie osiągnięcie to będzie znak, że Polska schodzi na psy ...
|