domin_czyzyny napisał(a):

Po pierwsze na mecz z Legią a nie Ległą! Nie ma miedzy nami sympatii ale powinien być szacunek. Legia to nie sąsiadka, zapamiętają to sobie!
A po drugie, dlaczego maja być tańsze bilety na mecz sezonu, który jest meczem TOP. Kiedy każdy będzie chciał kupić droższy bilet.
|
Hej synek Legła to legła na zawsze.Karnety chyba już zakończą sprzedawac po piastunkach bo to 3 mecz bedzie