Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8977
Stary 18.03.2013, 21:12
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze na mecz z Legią a nie Ległą! Nie ma miedzy nami sympatii ale powinien być szacunek. Legia to nie sąsiadka, zapamiętają to sobie!

A po drugie, dlaczego maja być tańsze bilety na mecz sezonu, który jest meczem TOP. Kiedy każdy będzie chciał kupić droższy bilet.
Hej synek Legła to legła na zawsze.Karnety chyba już zakończą sprzedawac po piastunkach bo to 3 mecz bedzie
Odpowiedz cytując