kuba.j.g. napisał(a):

|
REALIZACJA deficytu budzetowego, to nie to samo co zwiekszenie deficytu budzetowego. Kluczowym jest zrozumienie, na czym ta roznica polega
|
Ja już po krótkiej wymianie zdań z Tobą o akcjach kredytowych banków zauważyłem, w jaki naiwny sposób rozumujesz... Tu widzę kolejną złotą myśl

Coś czuję, że gdyby realizacja deficytu była w chwili obecnej na poziomie 90 % i tak napisałbyś, że nie rozumiemy, że to przemyślane działania rządu... Zaczynasz pobijać Szpena Kuba.