Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21949
Stary 18.03.2013, 20:16
kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
REALIZACJA deficytu budzetowego, to nie to samo co zwiekszenie deficytu budzetowego. Kluczowym jest zrozumienie, na czym ta roznica polega
Ja już po krótkiej wymianie zdań z Tobą o akcjach kredytowych banków zauważyłem, w jaki naiwny sposób rozumujesz... Tu widzę kolejną złotą myśl Coś czuję, że gdyby realizacja deficytu była w chwili obecnej na poziomie 90 % i tak napisałbyś, że nie rozumiemy, że to przemyślane działania rządu... Zaczynasz pobijać Szpena Kuba.