Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21945
Stary 18.03.2013, 16:59
Szpen napisał(a):Wyświetl post
imbecylem jest ten, kto nie czyta i nie sprawdzi, a podaje swoje teorie pod ocenę. Deficyt budzetowy w pierwszym kwartale najszybciej przybiera, przez to że rozliczenia podatkowe rozliczane są w głównej mierze w 3 i zwłaszcza 4 kwartale. To samo jest z pozyczkami państwa. zawsze jest najwięcej na początku roku. Z tego też powodu mamy wieszksze zadłużenie niż dochody. nie trzeba być geniuszem, aby to zrozumieć.
A gdzie ja geniuszu napisałem to o czym Ty wspominasz?

Jeśli nikt nie dostrzega problemu w fakcie, że 2/3 założonego deficytu wykorzystano w w 59 (!) dni od rozpoczęcia roku 2013, to gratuluję. Czekam z niecierpliwością na dane w kolejnych miesiącach i jeśli niestety nastąpi czarny scenariusz, to mam nadzieję, że wypie*olisz z tego forum już na wieki wieków Amen.

Trzeciego kwartału to ten kraj nie dożyje w obecnej formie.

EDIT. Sprawdź sobie Szpeniu jak to wyglądało z wpływami podatkowymi w III kwartale 2012.
Ostatnio edytowane przez hunter : 18.03.2013 o godz. 17:34.