domin_czyzyny napisał(a):

|
jeśli chcecie Wisły silnej, to od następnego meczu radzę niektórym pójść na stadion (kupić bilet, kupić piwko, herbatę, kiełbachę, wrzucić 5-10 zł do puchy SKWK), a nie oglądać mecz w TV i komentować go na forum !
|
Bardzo fajnie, ale też zauważ, że C jest raczej wypchane, a pustkami świecą sektory wzdłuż boiska,a tam też do najtańszych bilety nie należą.Tych ludzi może ściągnąć jedynie dobra gra Wisły, bo mało kto jest takim fanatykiem- jak Ci z C, by chciało im się oglądać kopanie po czole, potykanie o własne nogi, lub "dzidy do przodu i walke".
Też mi wstyd trochę, bo lompletnie odechciało mi się ogladać popisów naszych kopaczy po ostatniej naszej fecie mistrzowskiej, gdy zamiast wbiec na boisko, statystowało się na trybunach do "we are the champions" a latający holender popierdalał po boisku z Małeckim na rowerze.Jakieś odliczania, zabawy słowne z klubowym spikerem- poczułem się jak w cyrku.
Przejebane, bo nawet rzadko kiedy mi się chce oglądać popisy naszych gwiazdorów w telewizji .