|
produkty globalne?
Porównałem sobie cenę cukru. W Polsce, cukrowym zagłębiu cena rzadko schodzi poniżej 4 zł. We Francji, jak byłem niedawno, w sklepie 1kg cukru 0,60 euro. No do jasnej ch... czy my nie jestesmy krajem kolonialnym> Nasz własny produkt sprzedaje się nam za horrendalną cenę!
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|