Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21942
Stary 18.03.2013, 15:48
hunter napisał(a):Wyświetl post

Trzeba być totalnym imbecylem, żeby nie widzieć że tutaj nadciąga kompletna katastrofa gospodarcza. Nowelizacja budżetu za pasem, więc można się spodziewać zapewne wybuchu jakiegoś nowego tematu w TVNie w najbliższych dniach.
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Miesięcznie raczej nie będzie - minimum kwartalnie się podaje.
imbecylem jest ten, kto nie czyta i nie sprawdzi, a podaje swoje teorie pod ocenę. Deficyt budzetowy w pierwszym kwartale najszybciej przybiera, przez to że rozliczenia podatkowe rozliczane są w głównej mierze w 3 i zwłaszcza 4 kwartale. To samo jest z pozyczkami państwa. zawsze jest najwięcej na początku roku. Z tego też powodu mamy wieszksze zadłużenie niż dochody. nie trzeba być geniuszem, aby to zrozumieć.