wolfy napisał(a):

|
Nazywajmy rzeczy po imieniu - sędzia nas skręcił.
|
E tam jaki tam sędzia - zwykły pier....y kalosz i tyle. Zresztą Borski na Wiśle powinien mieć zakaz wejścia - mistrz jeśli chodzi o kręcenie lodów niepozornych. Ja w każdym razie pucharowego meczu z Ruchem z poprzedniego sezonu nie zapomnę temu gnojowi nigdy....