Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1390
Stary 18.03.2013, 14:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nazywajmy rzeczy po imieniu - sędzia nas skręcił.
E tam jaki tam sędzia - zwykły pier....y kalosz i tyle. Zresztą Borski na Wiśle powinien mieć zakaz wejścia - mistrz jeśli chodzi o kręcenie lodów niepozornych. Ja w każdym razie pucharowego meczu z Ruchem z poprzedniego sezonu nie zapomnę temu gnojowi nigdy....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując