AS82 napisał(a):

|
Jesli dobrze widze to w tabeli za samą wiosnę jesteśmy ex aequo na pierwszym miejscu razem z Zagłebiem L. z 8 punktami
|
Nie ma się co jarać. Póki co graliśmy z dwoma ostatnimi drużynami w tabeli i z najgorszą drużyną wiosny. Zagrajmy z kimś mocniejszym to zobaczymy na co jeszcze stać tę drużynę.