Pan Jotka napisał(a):

|
A ja wam powiem, ze jak Wis la grająca tak a chujnię przez cały sezon, oszczędzająca na trenerze i zawodnikach (chodzi o jakość tychże) awansuje do pucharów to Cupiał odleci i w następnym sezonie zachęcony ukręceniem bata z gówna w ogóle odetnie przypływ kasy.
|
Ja z kolei myślę tak na chłopski rozum, że jeśli BC się w.urwił na kopaczy za nędzną grę i takież wyniki to jedyną szansą na odzyskanie Jego względów i otwarcie portfela jest jak najlepsza gra i próba "odkupienia win"

@ kreseq
Sam Zubas im meczów nie wygra = nie strzeli przeciwnikowi, a z tym jak widać jest ogromny problem. No ale jak się wyrzuca z drużyny m.in. Nowaka i Wróbla...