Kocur napisał(a):

to że deficyt rośnie z miesiąca na miesiąc jest normalne?
to już jasne czemu w takiej czarnej dupie jesteśmy ...
cool
|
REALIZACJA deficytu budzetowego, to nie to samo co zwiekszenie deficytu budzetowego. Kluczowym jest zrozumienie, na czym ta roznica polega