Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21934
Stary 18.03.2013, 13:07
Kocur napisał(a):Wyświetl post
to że deficyt rośnie z miesiąca na miesiąc jest normalne?

to już jasne czemu w takiej czarnej dupie jesteśmy ...

cool

REALIZACJA deficytu budzetowego, to nie to samo co zwiekszenie deficytu budzetowego. Kluczowym jest zrozumienie, na czym ta roznica polega
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...