Pan Jotka napisał(a):

|
A ja wam powiem, ze jak Wis la grająca tak a chujnię przez cały sezon, oszczędzająca na trenerze i zawodnikach (chodzi o jakość tychże) awansuje do pucharów to Cupiał odleci i w następnym sezonie zachęcony ukręceniem bata z gówna w ogóle odetnie przypływ kasy.
|
W odwrotnym przypadku, dolne okolice tabeli spowodują, ze Cupiał widząc taka chujnię i podejście piłkarzy odetnie przypływ kasy.
Jesteśmy bez wyjścia

Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern