emj10 napisał(a):

A rzucali się na mnie, gdy mówiłem, że "rewolucja kadrowa" w Wiśle może przynieść rezultaty i to z obu stron Wisły
|
Spokojnie, postęp oczywiście bardzo cieszy, ale to dopiero 4 kolejki. Lepiej będzie o tym pogadać po zakończeniu rozgrywek.