Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23041
Stary 18.03.2013, 09:04
A ja wam powiem, ze jak Wis la grająca tak a chujnię przez cały sezon, oszczędzająca na trenerze i zawodnikach (chodzi o jakość tychże) awansuje do pucharów to Cupiał odleci i w następnym sezonie zachęcony ukręceniem bata z gówna w ogóle odetnie przypływ kasy.
Odpowiedz cytując