|
A ja wam powiem, ze jak Wis la grająca tak a chujnię przez cały sezon, oszczędzająca na trenerze i zawodnikach (chodzi o jakość tychże) awansuje do pucharów to Cupiał odleci i w następnym sezonie zachęcony ukręceniem bata z gówna w ogóle odetnie przypływ kasy.
|