donecki napisał(a):

Burliga,Chrapek idzcie juz do innej ligi - wezcie tez szklanego Czekaja.Sobol musi mieć przedłuzony kontrak o pół roku przynajmniej - na puchary ))
|
Z Chrapka i Czekaja będą piłkarze na miarę Wisły ... a trend opierania drużyny na siwych Kosach jest skuteczny na dziś .... - za 2 lata ... będzie skutkował przeniesieniem Wisły do ligi oldbojów .....
No chyba że Cupiał znów nam zakupi stado profesjonalistów za ciężkie miliony.
Akademia jak powstanie wyhoduje nam asiorów za 4-5 lat.
Ogrywanie Chrapka i Czekaja w niższych ligach nie ma sensu ... oni już teraz niewiele odbiegają .... za pół rok będą OK.