Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 18.03.2013, 00:43
donecki napisał(a):Wyświetl post
Burliga,Chrapek idzcie juz do innej ligi - wezcie tez szklanego Czekaja.Sobol musi mieć przedłuzony kontrak o pół roku przynajmniej - na puchary))
Z Chrapka i Czekaja będą piłkarze na miarę Wisły ... a trend opierania drużyny na siwych Kosach jest skuteczny na dziś .... - za 2 lata ... będzie skutkował przeniesieniem Wisły do ligi oldbojów .....
No chyba że Cupiał znów nam zakupi stado profesjonalistów za ciężkie miliony.
Akademia jak powstanie wyhoduje nam asiorów za 4-5 lat.
Ogrywanie Chrapka i Czekaja w niższych ligach nie ma sensu ... oni już teraz niewiele odbiegają .... za pół rok będą OK.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując