Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23039
Stary 17.03.2013, 23:04
Ja się nie zgadzam. Gra w europie to nagroda za cały sezon.Wisła aktualnie z taką grą dostała by w....... w maksymalnie 2 meczu.Nie ma narazie o czym mówić.Mimo, że to narazie najlepszy mecz Wisły w tym sezonie i tak miałem wrażenie że oglądam paraolimpiadę. Ale być może po prostu się starzeję.
W Europie będzie grała ta drużyna, która zdobędzie odpowiednie miejsce na pudle i PP. Górnik Zabrze jest akurat bardziej ututułowaną drużyną w pucharach jak i sukcesami w Europie, więc nie rozumiem skąd te wywyższanie.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 17.03.2013 o godz. 23:07.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując