Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23038
Stary 17.03.2013, 22:41
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Jakie cztery punkty?

EDIT: No. Jeszcze nawet mistrza możecie zdobyć.
Możemy jeszcze nawet spaść, ale nie w tym rzecz. Warto aby ten sezon po prostu uratować. Chyba zgodzisz się że lepsza w europejskich pucharach Wisła niż Górnik, Polonia czy Śląsk?

Odpowiedz cytując