0 22 napisał(a):

Jakie cztery punkty?
EDIT: No. Jeszcze nawet mistrza możecie zdobyć.
|
Możemy jeszcze nawet spaść, ale nie w tym rzecz. Warto aby ten sezon po prostu uratować. Chyba zgodzisz się że lepsza w europejskich pucharach Wisła niż Górnik, Polonia czy Śląsk?