Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 17.03.2013, 20:14
Pogoń lepiej grała pilka od nas . Burliga byl tragiczny dzis , nie wiele lepszy Boguski . Jaliens powinien grac w srodku obroy a Bunoza na boku ,bo jest za wolny.Sedzia znow odjebal kabaret . Licza sie 3 pkt. ale styl slaby.
Odpowiedz cytując