Temat
:
[19 kolejka] Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, niedziela 17 marca, 17:00
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
51
17.03.2013, 20:14
Pogoń lepiej grała pilka od nas . Burliga byl tragiczny dzis , nie wiele lepszy Boguski . Jaliens powinien grac w srodku obroy a Bunoza na boku ,bo jest za wolny.Sedzia znow odjebal kabaret . Licza sie 3 pkt. ale styl slaby.
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82