Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
Pan_Wątrobian
Member
Od: 03.2013
Offline
#
7333
17.03.2013, 20:12
huberix
napisał(a):
Fajnie by mieć sztame z takim Hutnikiem lub Termalicą. Co wy na to
?
z tematu o zgodach
Pan_Wątrobian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pan_Wątrobian
Znajdź inne posty napisane przez Pan_Wątrobian