Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10951
Stary 17.03.2013, 19:34
arti napisał(a):Wyświetl post
myślę, że flota w 1 lidze to może być dobry temat na zarobienie paru groszy.
tzn. moim zdaniem zaczną przegrywać (już zaczęli) co przez jakiś czas może być traktowane w typach jako niespodzianki
Słabo widzę też awans Termaliki, a więc...
Taa Polonia Bytom mi dzisiaj kieszen wypelnila Zreszta Wisla tez


Macie jakies propozycje na jutro

Co myslicie o :
Dresden- Köln 2
Piast Gliwice-Lechia Gdańsk under 2,5

Metalist Kharkiv-Hoverla Uzhhorod over 3,5
?
Odpowiedz cytując