arti napisał(a):

myślę, że flota w 1 lidze to może być dobry temat na zarobienie paru groszy.
tzn. moim zdaniem zaczną przegrywać (już zaczęli) co przez jakiś czas może być traktowane w typach jako niespodzianki
Słabo widzę też awans Termaliki, a więc...
|
Taa Polonia Bytom mi dzisiaj kieszen wypelnila

Zreszta Wisla tez
Macie jakies propozycje na jutro
Co myslicie o :
Dresden- Köln 2
Piast Gliwice-Lechia Gdańsk under 2,5
Metalist Kharkiv-Hoverla Uzhhorod over 3,5

?