Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21922
Stary 17.03.2013, 19:08
[QUOTE=Pablo84;1303980
Prawdę mówiąc ciężko mi ocenić kto z tych Panów ma rację, jednak zastanawia mnie tylko to.Dlaczego są wszedzie takie wysokie koszty?Jak to jest możliwe, że ceny w sklepach są praktycznie takie same jak w Niemczech- tyle że zrobki 4 razy mniejsze?(mówie o przeciętnym zjadaczu chleba) a nie o wysokiej jakośći specjalistach od stron internetowych z 12k miesięcznie.[/QUOTE]

ceny wszędzie są takie same lub przynajmniej podobne, bo mamy gospodarkę globalną, a nie lokalną. Kiedy wy to wreszcie zrozumiecie? duże korporacje światowe, które wytwarzają 3/4 wszystkich dostepnych produktów nie mogą sobie pozwolić na obniżanie cen za swoije produkty. przynajmniej nie tak skrajnie jak byś chciał. Muszą chronić swoje wszystkie rynki, bo inaczej gdy obniżą cenę w Polsce, to Niemiecki konsument zapyta: dlaczego w Polsce sprzedajecie swój towar za połowę tego co u nas?

naprawdę, ale większość z was to dzieci z klapkami na oczach, albo jakaś idyllistyczna społeczność co to nie ma pojęcia jak dzisiejsze świat jest skonstruowany.