Wyświetl pojedynczy post
asmistrz
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 17.03.2013, 17:39
Sędziuje frajer Marciniak, ten sam, który do spółki z innym frajerem Piaseckim zabrał nam mistrzostwo 3 lata temu. Dziwię się, że Wisła jeszcze nie napisała, by ten ciul nie sędziował jej meczów.
Odpowiedz cytując