Temat
:
[19 kolejka] Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, niedziela 17 marca, 17:00
Wyświetl pojedynczy post
asmistrz
Member
Od: 07.2010
Offline
#
11
17.03.2013, 17:39
Sędziuje frajer Marciniak, ten sam, który do spółki z innym frajerem Piaseckim zabrał nam mistrzostwo 3 lata temu. Dziwię się, że Wisła jeszcze nie napisała, by ten ciul nie sędziował jej meczów.
asmistrz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do asmistrz
Znajdź inne posty napisane przez asmistrz