Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21918
Stary 17.03.2013, 14:55
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje, że Inspekcja Pracy temu kutasowi przy.......i taką grzywnę, że ten się jeszcze długo nie pozbiera zanim zatrudni znowu kogoś "na gębę". Menda.

Jak ma dobrze prosperować knajpa, bar, restauracja, sklepik, fast food, szeroko pojęta rozrywka, skoro ogromnej większości ludzi nie starcza do 10 na podstawowe wydatki? Czy takie ograniczanie posiadania pieniądzy przez społeczeństwo to nie jest zamknięte koło? W Angli na byle jakiej ulicy, prosperują 2 Chickeny, 2 kebaby, 3 knajpy, 10 sklepów, każdy zatrudnia po kilka osob i jakoś nie zwija interesu po 3 miesiącach..A u nas nawet szefuncio zakupy w Biedrze robi, zeby przyszoszczędzic 15 zł.

Szpenio na prezesa ZPP, prawdziwy polski kapitalista, płaci 100 za godzinę specjaliscie, to sekretarce te 15zł na łapę napewno płaci. Takich ludzi i pracodawców nam głupim, niewykształconym i mało ambitnym - trzeba.
Żeby jeszcze ze swojej kieszeni płacił, a nie z naszych podatków to może i bym przytaknął tej ironii, ale w tym przypadku to raczej wygląda na to, że jak specjaliści od "szczawiu i mirabelek", od "kultury jedzenia śniadań" i od "bydlaków co to chleją i palą, a później na jedzenie dla dzieci brakuje" to raczej ktoś kto próbuje pouczać Tych za których pieniądze pasożytuje.
"Ludzie", którzy kompletnie stracili kontakt z rzeczywistością.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 17.03.2013 o godz. 14:57.