arti napisał(a):

Istotnie - kolejny b.fajny występ Z.
On jest tylko wypożyczony do PGE na pół roku, nigdzie nie znalazłem z czy z opcją pierwokupu i za ile. Jeśli nie to może Łotysze (Daugava Ryga) nie będą chcieli kroci.
|
Na pewno jakby go Wisła chciała to by w mediach kosztował milion euro, ale później dziwnym trafem znalazlby się w innym klubie, a przy sumie odstępnego widniałoby zero.