Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62768
Stary 17.03.2013, 14:07
arti napisał(a):Wyświetl post
Istotnie - kolejny b.fajny występ Z.
On jest tylko wypożyczony do PGE na pół roku, nigdzie nie znalazłem z czy z opcją pierwokupu i za ile. Jeśli nie to może Łotysze (Daugava Ryga) nie będą chcieli kroci.
Na pewno jakby go Wisła chciała to by w mediach kosztował milion euro, ale później dziwnym trafem znalazlby się w innym klubie, a przy sumie odstępnego widniałoby zero.
..
Odpowiedz cytując