Dariook napisał(a):

Dzisiejszą kolejkę, sponsoruje literka Z, jak Zubas.
Trela to jest ogór! Mak też, łaski bez. Zawsze chciałem Zubasa i Przybeckiego.
Byli za grosze, było ich brać. Teraz to nas nie stać. Kosztują grube melony, a z resztą pyta już o nich PSG.
|
to napisz jeszcze kogo ZAWSZE CHCIALES w Wisle ... nie ma to jak netowi fachowcy i mędrcy ....
