Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62767
Stary 17.03.2013, 13:54
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Dzisiejszą kolejkę, sponsoruje literka Z, jak Zubas.

Trela to jest ogór! Mak też, łaski bez. Zawsze chciałem Zubasa i Przybeckiego.
Byli za grosze, było ich brać. Teraz to nas nie stać. Kosztują grube melony, a z resztą pyta już o nich PSG.

to napisz jeszcze kogo ZAWSZE CHCIALES w Wisle ... nie ma to jak netowi fachowcy i mędrcy ....
Odpowiedz cytując