Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21917
Stary 17.03.2013, 13:37
Worcester napisał(a):Wyświetl post
List prezesa ZPP do Dudy z "S".
Mam nadzieje, że Inspekcja Pracy temu kutasowi przy.......i taką grzywnę, że ten się jeszcze długo nie pozbiera zanim zatrudni znowu kogoś "na gębę". Menda.

Jak ma dobrze prosperować knajpa, bar, restauracja, sklepik, fast food, szeroko pojęta rozrywka, skoro ogromnej większości ludzi nie starcza do 10 na podstawowe wydatki? Czy takie ograniczanie posiadania pieniądzy przez społeczeństwo to nie jest zamknięte koło? W Angli na byle jakiej ulicy, prosperują 2 Chickeny, 2 kebaby, 3 knajpy, 10 sklepów, każdy zatrudnia po kilka osob i jakoś nie zwija interesu po 3 miesiącach..A u nas nawet szefuncio zakupy w Biedrze robi, zeby przyszoszczędzic 15 zł.

Szpenio na prezesa ZPP, prawdziwy polski kapitalista, płaci 100 za godzinę specjaliscie, to sekretarce te 15zł na łapę napewno płaci. Takich ludzi i pracodawców nam głupim, niewykształconym i mało ambitnym - trzeba.
[][][][]> T S W <[][][][]